ساعت
 

خصوصیات آزادی در غرب در بیان آیت‌الله مصباح یزدی
رئیس موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی با اشاره به آزادی در غرب اظهار کرد: بزرگترین افتخار در کشورهای غربی این است که انسان هرچه که دلش می‌خواهد، انجام بدهد، چون آزادی است. آنها تنها جایی که آزادی انسان با آزادی دیگران تزاحم پیدا می‌کند، جلوی او را می‌گیرند.
 دوشنبه ١٤ تير ١٣٩٥ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

وقتی پزشک پای راست را به‌ جای پای چپ عمل کرد
پیرمرد فقط پایش شکسته بود، مثل همه آدم‌های حادثه‌دیده به پزشک مراجعه کرد، اما پزشک به‌ اشتباه پای راستش را به‌ جای پای چپش شکافت و جراحی کرد؛ پیرمرد از جراحی پا جان سالم به در نبُرد و به‌ خاطر شکستگی پا فوت کرد.
 يکشنبه ١٢ ارديبهشت ١٣٩٥ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

پایان رقابت بزرگان علم رباتیک جهان
یازدهمین رقابت بین‌المللی بزرگان علم رباتیک جهان از سه‌شنبه در نمایشگاه بین‌المللی تهران گرد هم آمدند تا آنچه هر کشور در عرصه روبوکاپ دارد در مسابقاتی عرضه کند و امروز مراسم اختتامیه این مسابقات برگزار می‌شود.
 شنبه ٢١ فروردين ١٣٩٥ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

یک سال دیگر گذشت و همچنان ماهواره‌های دانشجویی روی زمین مانده‌اند
برخی ماهواره‌های دانشجویی که از سال ۹۲ آماده پرتاب هستند در سال ۹۴ هم پرتاب نشدند تا کارشناسان هوافضا ناامیدانه وضعیت این ماهواره‌ها را دنبال کنند.
 يکشنبه ١٥ فروردين ١٣٩٥ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

برنامه‌های صندوق رفاه دانشجویان برای افزایش رضایت‌مندی دانشجویان
رئیس صندوق رفاه دانشجویان گفت: این صندوق برنامه‌های متعددی را برای بهبود و ارتقای خدمات رفاهی به دانشجویان در راستای افزایش رضایتمندی آنان و ارائه خدمات توأم با کرامت انسانی در دست اقدام دارد.
 يکشنبه ٢ اسفند ١٣٩٤ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

2 3 4 5 6 صفحه بعدی >>