ساعت
 

پیام تسلیت رهبر انقلاب درپی درگذشت بانوی فاضله علویه همایونی
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی با صدور پیامی درگذشتِ بانوی فاضله و معلّم اخلاق، بانو سیّده علویه همایونی را تسلیت گفتند.
 يکشنبه ١٣ تير ١٣٩٥ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

انقلابی‌ها و غیرانقلابی‌ها
«انقلابی عمل کردن» برای کسانی که به لزوم تداوم بخشیدن به «انقلاب اسلامی» باور دارند، یک ضرورت است و اساساً شاخصه اعتقاد به تداوم انقلاب اسلامی، انقلابی عمل کردن است و در این بین هر نیرویی که به تداوم حیات انقلاب باورمندتر است انقلابی‌تر عمل می‌کند و از این روست که طیف انقلابی در کشور از حداکثرها تا حداقل‌ها امتداد دارد
 چهارشنبه ١٩ خرداد ١٣٩٥ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
مدیرعامل خانه‌هنرمندان:
خجالت می‌کشم بعضی نمایش‌ها را خانواده‌ام ببینند
مدیرعامل خانه‌هنرمندان ایران گفت: هنر متعهد به فرموده نیست. یعنی هنرمند باید شرایط تعهد را بفهمد و باور و یقین پیدا کند، وقتی این اتفاق افتاد کاری مثل کارهای ابراهیم حاتمی‌کیا اجرا می‌شود.
 سه شنبه ١٤ ارديبهشت ١٣٩٥ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

وضو بساز پهلوان و خاک استانبول را به لرزه در آور
پرویز پرستویی خطاب به حمید سوریان گفت: مگر می‌توانی بار دیگر مثل بارهای قبل، ندرخشی؟ مگر دست توست؟! یک ایران چشم بر قامت در هم تنیده با غیرت و شهامتت دوخته اند، مگر می‌توانی چشم بر ما ببندی؟ وضو بساز پهلوان وخاک استانبول را به لرزه در آور.
 دوشنبه ١٣ ارديبهشت ١٣٩٥ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

جشنواره «مدافعان‌ حرم» هنرمندان را از جریان‌های منطقه آگاه می‌کند
مجید مظفری بازیگر سینما و تلویزیون با اشاره به نقش جریان‌ساز جشنواره‌های موضوعی در پرداختن به مباحث خاص گفت: جشنواره فیلم مدافعان حرم زمینه‌ای برای آگاه کردن هنرمندان از جریان دفاع در منطقه و شناخت بیشتر نسبت به این موضوع است.
 يکشنبه ١٢ ارديبهشت ١٣٩٥ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

2 3 4 5 6 7 8 صفحه بعدی >>