ساعت
 

چطور آمریکا حقوق بشر را در خلیج فارس تکه تکه کرد؟
فرمانده ناو آمریکایی علی‌رغم تمام مولفه‌هایی که بی خطر بودن هواپیمای مسافربری ایران را نشان می‌داد، دستور شلیک 2 فروند موشک به سمت آن را صادر کرد تا 290 سرنشین آن بر فراز خلیج فارس تکه تکه شوند.
 دوشنبه ١٤ تير ١٣٩٥ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

شیعیان ایران صادقانه در پی وحدت مسلمین هستند
شیخ احمد کریمه با بیان اینکه 95 درصد فقه اهل سنت با فقه شیعیان منطبق است، گفت: شیعیان ایرانی حسن نیت دارند اما سلفی‌های وهابی مدام شیعه هراسی را تبلیغ و گسترش تشیع را به عنوان یک خطر برجسته می‌کنند.
 چهارشنبه ١٩ خرداد ١٣٩٥ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

دغدغه معیشت مردم با حقوق 234 میلیون تومانی؟!
اکثر مردم در حالی با مشکلات عدیده معیشتی دست و پنجه نرم می‌کنند که طبق اسناد، یک مدیر بانکی در مهر و اسفند سال گذشته به ترتیب بیش از 151 و 234 میلیون تومان دریافتی داشته است!
 چهارشنبه ١٩ خرداد ١٣٩٥ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

به فرانسوی‌ها چقدر بدهکاریم؟
فرانسه با وجود مواضع افراطی و مخرب در مذاکرات هسته‌ای و سابقه بد شرکت‌هایش در صنعت نفت کشورمان پس از برجام امتیازات اقتصادی بی‌نظیری در ایران به دست آورده‌ که از جمله آنها ورود به طرح توسعه مهم‌ترین میدان نفتی کشورمان است.
 سه شنبه ١٤ ارديبهشت ١٣٩٥ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
رهبر انقلاب در دیدار رئیس جمهور کره‌جنوبی:
روابط ایران و کره‌جنوبی نباید وابسته به تحریم‌ها و تحت نفوذ و غرض‌ورزی آمریکا قرار گیرد
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در دیدار رئیس جمهور کره‌جنوبی فرمودند: نباید روابط ایران و کره‌جنوبی وابسته به تحریم‌ها و تحت نفوذ و غرض‌ورزی آمریکا قرار گیرد، بلکه باید ارتباطات دو کشور، «مستمر، پایدار، قوی و صمیمی» باشد.
 سه شنبه ١٤ ارديبهشت ١٣٩٥ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>